Produkte
JOY është prodhues profesional për parkun me ujë të inflatable, tenda inflatable dhe airbag marifet që nga viti 2001.
Produktet kryesore përfshijnë rrëshqitje me ujë të inflatable, park ujor lundrues, fryrje çadre, sporte inflatable, airbag marifet, reklama inflatable, etj.
LEXO MË SHUMË
PVC Dome në natyrë Camping Bubble Hotel Inlatable Clear Crystal tendë për shitje

PVC Dome në natyrë Camping Bubble Hotel Inlatable Clear Crystal tendë për shitje

PVC Air Outdoor Dome Camping Tree Hotel Luxury Inflatable Clear Crystal tendë për shitje. Prodhuesi i qartë i çadrës së flluskës prodhon tendë të qartë inflatable të cilësisë së lartë. Tenda e qartë e flluskës ka shumë aplikacione si kampe, hotel, ngjarje partiake. Ne mund të çadër të qartë të kampingut në madhësi të ndryshme, të mirëpritur të na kontaktoni, tenda flluskë inflatable për shitje.
Dome Inflatable Bubble Bubble çadër e qartë për Camping në natyrë lëndinë

Dome Inflatable Bubble Bubble çadër e qartë për Camping në natyrë lëndinë

Kupa e inflatable Bubble Dome për Camping në natyrë lëndinë. Joy inflatable prodhon të gjitha llojet e inflatables ajrore për konsumatorët në të gjithë botën. Nëse jeni duke kërkuar për çadra të qarta për kamping, mos ngurroni të na kontaktoni, tenda flluskë inflatable për shitje.
Kabinat e qarta të qarpave të qarta sferike në çadër për kampe

Kabinat e qarta të qarpave të qarta sferike në çadër për kampe

Tenda e qartë e flluskës sferike në kampe në natyrë. Joy kabina flluskë inflatable janë shitur jashtëzakonisht mirë në tregjet ndërkombëtare dhe të njohura me shumë konsumatorë. Ajo ka përdorime multi, të tilla si tendë tullumbace për kampe, tendë inflatable lëndinë, etj Mirë se vini të na kontaktoni për të marrë çmime.
Snowboard Airbag Landing Pad Siguria Qese ajrore kërcim

Snowboard Airbag Landing Pad Siguria Qese ajrore kërcim

Snowboard Airbag Landing Pad Safety Air qese Jump + https: //www.joyinflatable.com
Përshtatje
Planifikimi: Njoftoni kërkesat dhe shqetësimet e klientit; Konfirmoni stilin, ngjyrën, madhësinë, mjeshtërinë e produkteve dhe buxhetin e klientit; Sipas kërkesave dhe shqetësimeve të klientit, diskutoni drejtimin ose draftin e fizibilitetit.
Zgjidhja: Bëni që vizatimet 3 D të varen nga kërkesa e klientit; Përcaktoni zgjidhjen dhe përmirësoni; Prodhoni një urdhër prodhimi me shënim të veçantë për zgjidhjen.
Prodhim: Sipas urdhrit të manovrimit për të vizatuar vizatimin dhe manufaturën; Ndiqni në orarin e prodhimit dhe merrni video të lidhura me klientët që konfirmojnë; Testoni produktin dhe merrni videon gjatë provës.
Pas Shitjes / Përgjigje: Dërgoni video të lidhura dhe komunikoni me klientët; Delivery; Paguaj një vizitë kthimi kushtin e përdorimit.
Rast
Të gjitha këto video janë xhiruar kur testojmë produktet e fryra nga ekipi ynë i xhirimit, ose reagimet e klientëve tanë dhe u qëlluan nga vendi i ngjarjes. Kryesisht pasqyron formën, strukturën, performancën, ngjyrën dhe përdorimin e produkteve tona. Në këtë mënyrë është e favorshme për ne që të përmirësohemi ...
LEXO MË SHUMË
Rasti 2

Rasti 2

rast
Rasti1

Rasti1

rast
Rreth Nesh
Guangzhou Joy inflatable Limited kufizuar është fabrika e cila është e specializuar në parkun me ujë të inflatable, tenda inflatable dhe airbag marifet. Ne mund t'ju ofrojmë një zgjidhje të përshtatur për vendndodhjen tuaj. Ky mund të jetë një kombinim individual i produktit që ju përshtatet parametrave, buxhetit dhe dimensioneve specifike. Me përvojën tonë nga 10 vitet e kaluara në 50 vendet, ne e dimë se cilat përbërje kanë kuptim për sa i përket argëtimit dhe operimit.
Produktet tona përdoren gjerësisht në fusha argëtimi, ekspozita, aventura, sfidë përfundimtare për përdorim të brendshëm dhe të jashtëm, dhe parqe ujore etj, argëtim / kënaqësi / sportive / destinacione turistike etj. Ne e dimë, në rrugën përpara, ka mundësi dhe sfida, gara dhe bashkëpunime. Por ne besojmë se njohuritë dhe teknologjitë e reja do të veprojnë një rol të rëndësishëm në rrugën e zhvillimit vazhdimisht dhe inovacionit,
ne sigurohemi që të mund të sigurojmë produkte të kualifikuar dhe të shkëlqyera inflatable, bazuar në punëtorët tanë me përvojë, makineritë e avancuara dhe sistemin e kontrollit të rreptë të kontrollit të cilësisë.
Na Kontaktoni merrni Dizajnin Falas
Specializuar në tenda inflatable dhe rregullim parku ujor. Ne ofrojmë porosi të ndryshme të tilla si ngjyra, madhësia, stili, dizajni i pamjes, mjeshtëria, shtypja, etj. Me SGS, CE, UL dhe çertifikime të tjera profesionale për materiale dhe produkte.
Zgjidhni një gjuhë tjetër
Gjuha aktuale:Shqip