Производи
YОИ е професионален производител на парк за надувување, шатори за надувување и воздушно перниче за трик од 2001 година.
Главните производи вклучуваат слајд со вода за надувување, паркинг воден парк, кренат шатор, спортски надувување, торба за воздушно перниче, рекламирање на надувување итн.
ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ
ПВЦ отворено купола кампување меур хотел надувување јасен кристал шатор за продажба

ПВЦ отворено купола кампување меур хотел надувување јасен кристал шатор за продажба

ПВЦ воздух отворено купола кампување дрво луксузен хотел надувување јасен кристал шатор за продажба. Clear Bubble Chater Professional Производителот произведува врвен квалитет надувување јасен шатор. Јасен меур шатор има мулти апликации како кампување, хотел, партиски настани. Ние можеме да го цениме јасен кампување шатор на различни големини, добредојде да контактирате со нас, надувување меур шатори за продажба.
Надувување на херметички меур купола јасен шатор за отворено тревник кампување

Надувување на херметички меур купола јасен шатор за отворено тревник кампување

Надувување на херметички меур кучен шатор за отворено тревник кампување. Радоста надувување произведува сите видови на херметички интерфејзи за клиентите низ целиот свет. Ако барате јасни шатори за кампување, слободно контактирајте со нас, надувување на меурчиња за продажба.
Надувување јасна сферична купола меур кабини балон шатор за кампување

Надувување јасна сферична купола меур кабини балон шатор за кампување

Надувување јасна сферична купола шатор за отворено кампување. Џој надуени кабини за меурчиња се продаваат исклучително добро на меѓународните пазари и популарни со многу клиенти. Таа има повеќе намени, како што се балон шатор за кампување, надувување тревник шатор, итн Добредојдовте да не контактирате за да добиете цени.
Сноуборд воздушни перничиња слетуваат безбедносни воздушни перничиња скок

Сноуборд воздушни перничиња слетуваат безбедносни воздушни перничиња скок

Сноуборд воздушно перниче за поврзување Безбедносна воздушна кеса Скокни + https: //www.joyinflatable.com
Прилагодување
Планирање: Запознајте ги барањата на клиентот и грижите; Потврдете го стилот, бојата, големината, изработката на производите и буџетот на клиентот; Според барањата и грижите на клиентот, разговарајте за насоката за изводливост или нацрт.
Решение: Нацртајте ги цртежите од 3 Д зависат од барањата на клиентот; Одредување на решението и подобрување; Изгответе налог за производство со посебна белешка за решението.
Производство: Според нарачката за изработка за цртање и изработка; Следете го распоредот за производство и потврдете ги видеата поврзани со клиентите; Тестирајте го производот и земете го видеото за време на тестот.
По продажба / фидбек: Испратете поврзани видеа и комуницирајте со клиентите; Испорака; Платете повратна посета на состојбата за користење.
Случај
Сите овие видеа беа снимени кога ги тестираме производите за надувување од страна на нашиот тим за стрелање, или од нашите повратни информации од клиентите и снимени од местото на настанот. Главно се одразува на формата, структурата, перформансите, бојата и употребата на нашите производи. Со тоа е погодно за нас да се подобриме ....
ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ
Случај 2.

Случај 2.

Случај
Случај1

Случај1

Случај
За нас
Гуангжу Радоста со надувување ограничена е фабрика која е специјализирана во воден парк за надувување, шатори за надувување и воздушно перниче. Можеме да ви понудиме прилагодено решение за вашата локација. Ова може да биде индивидуална комбинација на производи што ви одговара на специфичните параметри, буџет и димензии. Со нашето искуство од изминатите 10 години во 50 земји, знаеме кои поставувања имаат смисла во однос на забавата и работењето.
Нашите производи широко се користат во полиња за забава, изложби, авантури, врвен предизвик за внатрешна и надворешна употреба, како и водни паркови, итн. Знаеме, на патот напред, има можности и предизвици, натпревари и соработки. Но, ние веруваме дека новите знаења и технологии ќе дејствуваат важна улога на патот на постојан развој и иновации,
ние сме сигурни дека можеме да обезбедиме квалификувани и одлични производи за надувување, засновани на нашите искусни работници, напредни машини и строг систем за контрола на квалитетот на управувањето.
Контактирајте со нас Добијте бесплатен дизајн
Специјализиран за шатори за надувување и прилагодување на пловечки воден парк. Ние нудиме разни обичај, како што се боја, големина, стил, дизајн на изглед, изработка, печатење, итн. Со SGS, CE, UL и други професионални сертификати за материјали и производи.
Изберете друг јазик
Тековен јазик:Македонски